Get Adobe Flash player

polskienglishdeutsch

strona główna     aktualności

aktualności

Wrzesień 2004
Wystawa "Ziemia z Nieba" w XIX wiecznej hali firmy Proinstal na terenie Huty Zabrze

4 września 2004 r. z okazji uroczystego Wernisażu Wystawy "Ziemia z Nieba" gościliśmy w historycznym wnętrzu naszej XIX-wiecznej hali na terenie dawnej Huty "Donnersmarck" przedstawicieli rządu, władz województwa, miasta i regionu, członków komitetu Honorowego Wystawy, Generalnego Sekretarza Polskiego Komitetu ds. UNESCO, przedstawicieli świata nauki i sztuki, mediów, partnerów Wystawy i mieszkańców Śląska. Jednym z powodów zorganizowania wystawy w tym miejscu jest pokazanie możliwości innego wykorzystania hali poprzemysłowej.

Sierpień 2004
Jak obniżyć koszty zużycia energii?

Na łamach miesięcznika Nowy Przemysł pojawił się artykuł – Rozmowa z Adamem Kołodziejskim, Prezesem Zarządu firmy - Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. z Zabrza - działającej na rynku projektowania i montażu instalacji energetycznych w przemyśle. Przedmiotem rozmowy były oszczędności w ramach zużycia energii.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.


„Wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstwa Projektowo Wdrożeniowego PROINSTAL Sp. z o. o. poprzez zakup nowej linii technologicznej do produkcji kanałów wentylacyjnych”