Get Adobe Flash player

polskienglishdeutsch

strona główna     aktualności

aktualności

Wrzesień 2006
Gala UDT

W związku z uzyskaniem prawa do oznaczania swoich produktów w dziedzinie urządzeń ciśnieniowych znakiem CE, zgodnie z dyrektywami unijnymi oraz w związku ze zdobyciem tytułów Lider Rynku 2006 i Euro Leader 2006 za najlepszą usługę, Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. zorganizowało uroczyste spotkanie, połączone z wręczeniem certyfikatu Urzędu Dozoru Technicznego w "Gościńcu Zabrzańskim" w Zabrzu. Spotkanie uświetnili tacy artyści jak: Justyna Steczkowska, Tadeusz Mosz, Henryk Sawka, oraz Kwartet 4 – TE.

Maj 2006
Lider Rynku

W maju 2006 r. Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. otrzymało tytuł "LIDER RYNKU" Najlepsza w Polsce Usługa w zakresie modernizacji systemów grzewczych i energetycznych. Jednocześnie nasza firma za powyższą usługę uzyskała tytuł "EURO LEADER".

Organizatorem konkursu "Lider Rynku" jest spółka InterRES International Fair z Rzeszowa. Jest to konkurs na najlepsze w Polsce firmy (kategoria "Firma"), produkty (kategoria "Produkt") i usługi (kategoria "Usługa" - od 2006 r.). Zwycięzcy typowani są na podstawie współzawodniczących zgłoszeń. W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia zgłoszenia Uczestnik, poza uprawnieniami laureata konkursu LIDER RYNKU, uzyskuje ponadto nominację do tytułu EURO LEADER oraz tytuł Nominata Europejskiego Konkursu Promocyjnego.

Tytuł ten stanowi doskonałą inwestycję w rozwój firmy.

Maj 2006
Gazele Biznesu 2006

W 2006 r. Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. znalazło się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2006, czyli przedsiębiorstw, które dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Gazele Biznesu "Pulsu Biznesu" to konkurs, którego głównym zamierzeniem jest promowanie małych i średnich przedsiębiorstw mających największy udział w tworzeniu polskiego produktu krajowego brutto. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. Gazelę Biznesu cechuje również dobra reputacja i uczciwość wobec kontrahentów.

Maj 2006
Polskie Godło Promocyjne

W maju 2006 r. Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. otrzymało nominację do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XVI Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi przyznaną przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

"Teraz Polska" dla Produktów i Usług to niekomercyjny Konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych. Dotychczas przeprowadzono dwadzieścia edycji Konkursu. Wzięło w nich udział blisko 4500 przedsiębiorstw, nagrodzono ponad 400 firm, które dzięki posługiwaniu się Polskim Godłem Promocyjnym odniosły sukces rynkowy lub ugruntowały swoją pozycję.


„Wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstwa Projektowo Wdrożeniowego PROINSTAL Sp. z o. o. poprzez zakup nowej linii technologicznej do produkcji kanałów wentylacyjnych”