Get Adobe Flash player

polskienglishdeutsch

strona główna     aktualności

aktualności

Grudzień 2007
Podziękowania NZOZ – Centrum Medycyny Sportowej (CMS)

W grudniu 2007 r. Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. otrzymało podziękowania od NZOZ – Centrum Medycyny Sportowej (CMS) za pomoc w zakupie aparatu USG.

Centrum Medycyny Sportowej zapewnia bardzo szeroki wachlarz badań laboratoryjnych z pobraniem krwi na miejscu, badania EKG serca, testy alergiczne, czy wysokiej klasy badania okulistyczne, jak do tej pory jednak brakowało możliwości wykonywania badań ultrasonograficznych. Możliwość przeprowadzania badań ultrasonograficznych (USG) na miejscu w CMS wpłynie stanowczo na przyspieszenie postawienia trafnej diagnozy w przypadku wielu schorzeń.

Październik 2007
Certyfikat AQAP

W związku z uzyskaniem Certyfikatu AQAP 2110:2006 za zgodność z wymaganiami NATO dotyczącymi zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych i produkcji, Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. zorganizowało uroczyste spotkanie w "Zabrzańskim Gościńcu" w Zabrzu. Spotkanie uświetnili tacy artyści jak: Katarzyna Skrzynecka i Art Color Balet.

Maj 2007
Lider Rynku

W maju 2007 r. Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe "PROINSTAL" Sp. z o.o. otrzymało tytuł "LIDER RYNKU" Najlepsza w Polsce Usługa w zakresie projektowania i budowy instalacji przemysłowych. Jednocześnie nasza firma za powyższą usługę uzyskała tytuł "EURO LEADER".

Organizatorem konkursu "Lider Rynku" jest spółka InterRES International Fair z Rzeszowa. Jest to konkurs na najlepsze w Polsce firmy (kategoria "Firma"), produkty (kategoria "Produkt") i usługi (kategoria "Usługa" - od 2006 r.). W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia zgłoszenia Uczestnik, poza uprawnieniami laureata konkursu LIDER RYNKU, uzyskuje ponadto nominację do tytułu EURO LEADER oraz tytuł Nominata Europejskiego Konkursu Promocyjnego.

Tytuł ten stanowi doskonałą inwestycję w rozwój firmy, informuje o ugruntowanej pozycji rynkowej, postępie oraz stosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych.

Marzec 2007
"Kropla Tęczy"

W marcu 2007 r. Prezes Przedsiębiorstwa Projektowo Wdrożeniowego "PROINSTAL" Sp. z o.o. mgr inż. Adam Kołodziejski na wniosek dzieci z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Zabrzu, otrzymał Order – "Kroplę Tęczy".

Odznaczenie to przyznawane jest osobom fizycznym lub podmiotom gospodarczym za działania na rzecz dzieci. Kapituła "Kropli Tęczy" w tajnym głosowaniu spośród 11 nominowanych wybrała 5 osób do odznaczenia za działalność za rok 2006, jednym z laureatów został Prezes Przedsiębiorstwa Projektowo Wdrożeniowego "PROINSTAL" Sp. z o.o. mgr inż. Adam Kołodziejski.

Styczeń 2007
Społeczna działalność biznesu

W styczniu 2007 r. Prezes Przedsiębiorstwa Projektowo Wdrożeniowego "PROINSTAL" Sp. z o.o. mgr inż. Adam Kołodziejski otrzymał podziękowania za wsparcie i wkład w rozwój Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zabrze – MKS Zabrze.


„Wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstwa Projektowo Wdrożeniowego PROINSTAL Sp. z o. o. poprzez zakup nowej linii technologicznej do produkcji kanałów wentylacyjnych”